herb BIP - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

www.sp1sobotka.pl

Wykaz bezpośrednich numerów telefonów i adresów e-mail

DANE KONTAKTOWE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W SOBÓTCE

Użytkownik

Stanowisko/ Uwagi

Numer sali

Numer telefonu

Adres e-mail

Mirosław Jarosz

Dyrektor - gabinet w bud.DE

5

71 31 62 346

dyrektor@sp1sobotka.pl

Joanna Berezecka-Zywer

Wicedyrektor - gabinet w bud. DE

4

71 31 62 565 wew. 25

joanna.berezecka-zywer@sp1sobotka.pl

Ewa Łakomiec

Wicedyrektor - gabinet w bud. FG

24

71 31 62 565 wew. 29

ewa.lakomiec@sp1sobotka.pl
elakomiec@ggsob.pl

Ryszard Sitkiewicz

Wicedyrektor - gabinet w bud. A

12A

71 715 15 20

ryszard.sitkiewicz@sp1sobotka.pl

Teresa Białucha

Kierownik świetlicy - gabinet w bud. A

13A

71 715 15 22

teresa.bialucha@sp1sobotka.pl

Marlena Banach

Sekretarz szkoły - sekretariat w bud.DE

3

71 31 62 565

marlena.banach@sp1sobotka.pl info@sp1sobotka.pl

Krystyna Jemioł

Kierownik gospodarczy - pom.administracyjne w bud.DE

8

71 31 62 565 wew. 26

krystyna.jemiol@sp1sobotka.pl

kierownik@sp1sobotka.pl

Ewa Krekota

Główny specjalista ds. administracyjnych - pom.administracyjne w bud. A

11A

71 715 15 23

ewa.krekota@sp1sobotka.pl

biuro@sp1sobotka.pl

Marta Cetnarowska

Pedagog – gabinet w bud.C

26C

71 715 15 24

marta.cetnarowska@sp1sobotka.pl

Małgorzata Makuch-Mielcarska

Pedagog – gabinet w bud. DE

18B

71 31 62 565 wew. 36

malgorzata.makuch-mielcarska@sp1sobotka.pl

Małgorzata Nowak

Pedagog – gabinet w bud. FG

25

71 31 62 565 wew. 30

malgorzata.nowak@sp1sobotka.pl

Iwona Wiśniewska

Pedagog – gabinet w bud. C

25C

71 715 15 31

iwona.wisniewska@sp1sobotka.pl

Polak-Kopacka Anna

Bibliotekarz – biblioteka w bud. C

22C

71 715 15 26

anna.polak-kopacka@sp1sobotka.pl

Izabela Sieradzka

Bibliotekarz – biblioteka w bud. FG

40

71 31 62 565 wew. 35

izabela.sieradzka@sp1sobotka.pl

Jolanta Pigóra

Pielęgniarka – gab. pielęgniarki bud. DE

116

71 31 62 565 wew. 33

 

Nauczyciele

Pokój nauczycielski (klasy V-VII, II-III gim.) - bud.DE

18A

71 31 62 565 wew. 27

 

Pokój nauczycielski (klasy 0-IV) - bud. A

6A

71 715 15 25

 

Pokój nauczycielski (n-le wf) – bud. FG

 

71 31 62 565 wew. 34

 

Świetlica

Sala świetlicy w bud. B

8B

71 715 15 29

 

Sala świetlicy w bud. A

9A

71 715 15 36

 

Sala świetlicy w bud. DE

02

71 31 62 565 wew. 60

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ewa Krekota 30-09-2014 18:31
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-09-2014
Ostatnia aktualizacja: Ewa Krekota 07-09-2017 14:39